slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

DSC 0695      R. Sargūno sporto gimnazijoje gegužės 17d. buvo krepšinio diena. Rytinės treniruotės metu vyko krepšinio turnyras 3 x 3, kurį organizavo gimnazijos krepšinio treneriai. Turnyre dalyvavo įvairių sporto šakų atstovai, rankininkai, dziudistai, boksininkai, sunkiaatlečiai, merginos krepšininkės. Iš viso registravosi 11 komandų. Jos buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Dvi geriausios pogrupių komandos pateko į finalo ketvertą. A pogrupyje pirmą vietą laimėjo komanda "Bambaliniai" (rankinis), antri - komanda "Pirma pagauk, po to ragauk" (sunkumų kilnojimas). B pogrupyje pirmą vietą užėmė HC "Grifas" (rankinis), antri - "Pergalė" (boksas). Pirmame pusfinalyje susitiko komandos HC" Grifas" ir "Bambaliniai", antrame - "Pirma pagauk, po to ragauk" ir "Pergalė". Abejuose pusfinaliuose vyko atkaklios kovos, tik kelių taškų pranašumu HC" Grifas" įveikė "Bambalinius", o komanda "Pergalė" įrodė savo pranašumą prieš "Pirma pagauk, po to ragauk". Turnyro nugalėtojais tapo komanda HC "Grifas", jie įveikė "Pergalės" komandą, o mažajame finale "Bambaliniai" buvo stipresni už komandą "Pirma pagauk, po to ragauk". Turnyro metu netrūko gerų emocijų, taiklių metimų ir geros nuotaikos.

DSC_0666.JPGDSC_0667.JPGDSC_0670.JPGDSC_0678.JPGDSC_0682.JPGDSC_0688.JPGDSC_0689.JPGDSC_0695.JPG