Veiksmo savaitė „Be patyčių“

Veiksmo savaitė „Be patyčių“

1     Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija jungiasi prie „Savaitės be patyčių". Ši akcija jau devintą kartą atkreipia gimnazijos bendruomenės dėmesį į patyčių stabdymą. Šių metų „Veiksmo savaitės" šūkis – „Kurią pusę pasirinksi tu?".

Savaitė prasidėjo labo ryto akcija „Dovanojame šilumą visiems“ – ant kabinetų durų buvo kabinami paveiksliukai su katino simboliu ir priminimu, jog patyčios skaudina.  Mokiniams paruoštas informacinis stendas su plakatais patyčių prevencijos tematika. Už informaciją stendui tariame AČIŪ Vaikų linijai. Klasių valandėlių metu buvo rodomi patyčių prevencijos filmai, o gimnazijos fojė per televizorių mokiniams visą savaitę apie patyčių nepritarimą priminė Socialinė reklama apie patyčias. Teigiamas emocijas skatino gimnazijos koridoriuose pertraukų metu skambanti muzika. Gimnazijos psichologė vedė užsiėmimą pedagogams „Kaip atpažinti patyčias“.

Veiksmo savaitę apibendrinome bendro stendo kūrimu „Patyčios skaudina. Nepalaikyk jų“.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Socialinė pedagogė V. Jakaitienė