Gimnazistų pamoka muziejuje

Gimnazistų pamoka muziejuje

IMG 3063Gimnazijos Ib klasės mokiniai vasario 7 dieną mokėsi netradicinėje matematikos pamokoje „Erdvinės ir plokštuminės geometrinės figūros“ Panevėžio kraštotyros muziejuje.

Panevėžio kraštotyros muziejus – vienas seniausių ir daugiausia eksponatų turintis Lietuvos regioninis muziejus, saugantis mūsų senelių ir protėvių istoriją. Muziejuje mokiniai ieškojo eksponatų, kurie sudaryti iš erdvinių geometrinių figūrų. Surastus objektus mokiniai turėjo įvardinti bei nurodyti, iš kokių erdvinių geometrinių figūrų jie sudaryti. Apžiūrėdami muziejaus fasadą, gimnazistai turėjo pasakyti, kokiomis plokštuminėmis geometrinėmis figūromis jis išpuoštas.

Džiugu, kad mokinius ekspozicija sudomino. Jie puikiai įvykdė skirtas užduotis.

Pamoką rengė ir vedė matematikos mokytoja Birutė Aleliūnienė, specialioji pedagogė Irma Čekanauskaitė.

IMG_3052.JPGIMG_3056.JPGIMG_3057.JPGIMG_3063.JPG

Mokytojai B. Aleliūnienė, I. Čekanauskaitė