Panevėžyje vyko šalies dviračių treko daugiakovės (omniumo) ir skrečo čempionatas

slaidas19

Šiame čempionate daugiakovės varžybose bronzos medalis atiteko Viktorijai Šumskytei, o skrečo rungtyje ji užėmė antrą vietą.

Tuo pačiu metu „Cido“ arenoje vyko tarptautinės klubo „El-Eko Sport“ jaunių ir jaunučių varžybos. Jose taip pat gerai sekėsi R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniams. Merginų iki 18 metų grupėje keturis aukso medalius iškovojo V. Šumskytė. Ji buvo pirma sprinto, keirino ir atkrintamosiose lenktynėse bei su Arūne Savičiūte laimėjo komandų sprintą. Arūnė Savičiūtė iškovojo 500 m pavienio starto lenktynių auksą. Tarp šio amžiaus vaikinų dominavęs Aivaras Naujokaitis laimėjo keirino ir 500 m pavienio starto lenktynes bei tapo komandų sprinto rungties čempionu. Mergaičių iki 16 metų grupėje Gabija Gustaitė laimėjo skrečo, atkrintamąsias ir 500 m pavienio starto lenktynes, o su Aneta Rėkyte – komandų sprinto rungtį. Brigita Aitvidaitė pasipuošė keirino lenktynių aukso medaliu.