SIL-RKL savaitės talentas – tritaškiais prapliupęs panevėžietis

SIL-RKL savaitės talentas – tritaškiais prapliupęs panevėžietis

Šeštosios SIL-RKL savaitės talento pripažinimo pirmą kartą šį sezoną sulaukė Panevėžio „Lietkabelio-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ komandos atstovas Domantas Strikulys.

17 metų 190 cm ūgio atakuojantis gynėjas B diviziono A grupės mače su „Šakiais“ surengė įsimintiną pasirodymą, pataikydamas net 8 tritaškius bei pelnydamas 41 tašką.

D. Strikulys per 36 minutes įmetė 41 tašką (7/12 dvitaškiai, 8/11 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo 3 bei perėmė vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė, tiek pat sykių privertė prasižengti oponentą ir surinko 34 naudingumo balus.

Tačiau tokio puikaus 17-mečio žaidimo pergalei pasiekti neužteko – panevėžiečiai rezultatu 85:86 nusileido „Šakiams“. Snaiperis apgailestavo dėl nesėkmingai susiklosčiusių rungtynių namuose, teigdamas, jog komanda kol kas negali pademonstruoti visų savo galimybių dėl žaidėjus persekiojančių traumų.

„Mače su „Šakiais“ tikrai galėjome iškovoti pergalę, nors šiuo metu turime daug traumuotų žaidėjų. Manau, rungtynių pabaigoje pavargome. Likus keturioms minutėms, pirmavome 16 taškų persvara, bet netsilaikėme. Rungtynių pabaigoje dar bandžiau imtis iniciatyvos, tačiau jėgų likę jau nebuvo daug – stengiausi žaisti labiau komandiškai. Mūsų tikslas RKL – semtis patirties. Treneris nereikalauja žūtbūt laimėti kiekvienas rungtynes, bet mače prieš „Šakius“ tą tiesiog privalėjome padaryti“, – pasakojo jaunasis krepšininkas.

Pirmos šešerios šio sezono SIL-RKL rungtynės D. Strikuliui buvo nelabai sėkmingos, bet nesėkmingas periodas baigėsi – 17-metis lapkričio 25-osios dienos mače su „Kelme“ pelnė net 27 taškus bei surinko 28 naudingumo balus

„Sezono pradžioje buvau patyręs piršto traumą ir galbūt dėl to tos šešerios rungtynės nebuvo tokios sėkmingos. Trauma trukdė žaisti ir parodyti visas savo galimybes, bet dabar po truputį atsigaunu, tad pradėjo sektis geriau. Tolimi metimai yra viena iš mano stipresnių savybių – siekiu ja pasinaudoti“, – teigė D. Strikulys, pataikęs trimis tritaškiais daugiau nei visa „Šakių“ ekipa.

D. Strikulys taip pat paminėjo ir savo favoritus: „Esu panevėžietis, tad man tikrai yra garbė žaisti už savo gimtojo miesto komandą. Kantriai dirbsiu ir tikėsiuosi vėliau sulaukti šanso pasirodyti pagrindinėje komandoje. Man didžiausią įspūdį palieka tie žaidėjai, kurie gerai pataiko iš toli. „Lietkabelyje“ – Adas Juškevičius, „Žalgiryje“ – Artūras Milaknis, o iš NBA – Stephenas Curry.“

Parengta pagal informaciją www.kl.lt