Pyragų diena

Pyragų diena

IMG 0220     Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos mokinių taryba ne tik padeda kurti naujas gimnazijos tradicijas ir rengti šventes, bet į jas kaskart įpučia gaivių vėjų. Lapkričio 6 d. gimnazijos bendruomenė buvo įtraukta į malonaus skonio, gardaus kvapo ir puikios atmosferos sūkurį – Pyragų dieną. Visi rinkosi skanauti išradingai ir su meile iškeptų pyragų. Kiekvienas dalyvaujantis pagal savo galimybes galėjo skirti norimą pinigų sumą ir taip prisidėti prie paramos. Džiaugėmės skanėstų gausa, mokinių bei darbuotojų kolektyvo noru dalytis savo gerumu. Tądien ne tik buvo galima paskanauti įvairių pyragų ir pyragaičių, bet ir atlikti prasmingą misiją – paaukoti pinigų beglobiams gyvūnams.

Džiugu, kad renginys sulaukė pasisekimo. Tai tik įrodo, jog mūsų gimnazijoje auga pilietiški, geranoriški ir solidarūs mokiniai.

Akcijos metu buvo surinkta 93,19 Eur, kurie paaukoti Panevėžio Gyvūnų globos draugijai.

IMG-0215.JPGIMG-0219.JPGIMG-0220.JPGIMG-0221.JPGIMG-0342.JPGIMG-0346.JPG

Soc. pedagogė Vaida Jakaitienė ir psichologo asistentė Diana Dubauskienė

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra