Lietuvos mokinių muzikos olimpiados Panevėžio miesto etape - Žymantė Prakapavičiūtė

DSC 0226Š.m. lapkričio 8 d. Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokinių muzikos olimpiados Panevėžio miesto etapas. Pagrindinis kriterijus - pristatyti originalią kompoziciją. Dar reikėjo atlikti muzikos žinių patikrinimo testą, skaityti muzikos raštą iš lapo, padainuoti dainą. Mūsų gimnazijos abiturientė Žymantė Prakapavičiūtė jau antrą kartą dalyvavo muzikos olimpiadoje ir vėl laimėjo III vietą. Olimpiadai ji sukūrė ir atliko savo kompoziciją. Žymantės stiprus, žemas, gražaus tembro balsas, ji geba jausmingai perteikti kūrinio nuotaiką, todėl buvo įvertinta dar viena nominacija -  už meniškiausiai atliktą dainą. Abiturientei gitara akomponavo mūsų gimnazijos mokinė Ingrida Majoraitė. Ingrida taip pat kuria kompozicijas, puikiai groja gitara ir mokosi groti pianinu. Džiugu, kad merginos puikiai mokosi, garsina gimnaziją ne tik sportiniais pasiekimais, bet turi ir kitų talentų.

Muzikos mokytoja Laima Sereikienė