slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

UkrainaPraėjusį savaitgalį Dariaus Žindulio treniruojami Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijos ir Panevėžio futbolo kademijos auklėtiniai svečiavosi Ukrainoje, kur sužaidė trejas rungtynes su Kijevo komandomis. Pirmasis panevėžiečių varžovas – “Arsenal” klubas. Prieš jį iškovota užtikrinta pergalė 4:1. Kitose rungtynėse lietuvių laukė tikras iššūkis – metais vyresni Ukrainos I lygos čempionai. Po atkaklios kovos išplėšta pergalė 3:2. Paskutinėse rungtynėse susitiko šalių čempionai: Lietuvos rinktinės pagrindu sudaryta komanda, kuri 2016 m. savo amžiaus grupės čempionate iškovojo pirmąją vietą ir Ukrainos aukščiausios lygos čempionai FK Kijevo „Dinamo“ jaunieji futbolininkai. Nors pirmasis kėlinys laimėtas rezultatu 2:1, antrajame kėlinyje persvaros išlaikyti nepavyko: rungtynės pralaimėtos 3:5. Komandos treneris D. Žindulis komentuodamas rungtynes teigė, jog ši išvyka buvo puiki proga išbandyti auklėtinių jėgas tarptautinėje futbolo arenoje.

„Iškovoti rezultatai yra džiuginantys, tačiau sustoti neketiname, kėlėme ir kelsime sau aukščiausius tikslus ir jų nuosekliai sieksime“, - įspūdžiais dalijosi komandos treneris. „Už pagalbą organizuojant išvyką norėčiau padėkoti komandos antram treneriui Virginijui Liubšiui, auklėtinio tėveliui Sauliui Skibiniauskui ir Raimondo Sargūno sporto gimnazijos administracijai.“ R.Sargūno sporto gimnazijos ir PFA furbolinkai: D. Šimkevičius, M. Slivka, E. Urmonas, M. Remeikis, D. Račkauskas, R. Batutis, A. Končius, E. Varnas, A. Kučys, D. Vaičekauskas, G. Žederštreimas, D. Jurgelevičius, D. Alaburda, K. Tamašauskas, E. Dzinga, V. Skibiniauskas.