slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Lukas-ŠakalysTrakuose dvi dienas vyko pirmosios šį sezoną baidarių ir kanojų irklavimo varžybos – Lietuvos taurė – D. ir Z. Survutų memorialas. Šiose varžybose dalyvavo ir Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos irkluotojai.

Šeštadienį vienviečių baidarių 1000 m finale užtikrintai nugalėjo Lukas Šakalys (3:46.469 min.). Pernai sėkmingai pasaulio ir Europos čempionatuose pasirodęs jaunuolis antrą vietą užėmusį latvį aplenkė beveik 5 sek.

Dviviečių baidarių 1000 m rungtyje pergalę iškovojo Tomas Srivkinas su porininku Karoliu Bružu (3:29.910 min.), nuo panevėžiečių varžovai iš Šiaulių atsiliko beveik 3 sek.

Dviviečių kanojų 1000 m rungtyje 2 vietą užėmė Joris Papinigis su kolega iš Šiaulių Roku Tamašausku.

Dviviečių baidarių jaunių merginų 500 m rungtyje trečią vietą iškovojo Anastasija Krasnova su šiauliete Ieva Vaitiekūnaite (1:59.357 min.).

Keturviečių baidarių jaunių vaikinų 500 m rungtyje nugalėjo panevėžiečių kvartetas Lukas Šakalys, Tomas Srivkinas, Deividas Liukpetris ir Karolis Bružas (1:30.406). Beveik sekunde nuo jų atsiliko šiauliečių ketveriukė.

Keturviečių baidarių jaunių merginų įskaitoje 500 m nuotolyje taip pat pergale džiaugėsi panevėžietės Ala Grigorjeva, Anastasija Krasnova, Žymantė Prakapavičiūtė, su jomis irklavo ir šiaulietė Ieva Vaitiekūnaitė.

Sekmadienį irkluotojai varžėsi sprinto 200 m nuotolyje. Vienviečių baidarių jaunių rungtyje užtikrintai nugalėjo Lukas Šakalys – 36.895 sek. Daugiau nei pusantros sekundės nuo jo atsiliko šiaulietis Tomas Jurkevičius, trečias liko svečias iš Latvijos.

Dviviečių baidarių 200 m jaunių įskaitoje antrą vietą užėmė Tomas Srivkinas ir Karolis Bružas (37.5 sek.).

Jaunių dviviečių jaunių 200 m rungtyje pirmą vietą užėmė panevėžietis Joris Papinigis su šiauliečiu Roku Tamašausku (44,02 sek.).

Dviviečių baidarių jaunių merginų 200 m nuotolyje nugalėjo panevėžietė Anastasija Krasnova ir šiaulietė Ieva Vaitiekūnaitė (44,78 sek.), trečia – Žymantė Prakapavičiūtė (su kolege iš Marijampolės).