slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Gegužės 3-4 dienomis Prostejove vyko Čekijos dviračių sporto federacijos „Grand Prix“ treko varžybos (UCI II kategorija), jose puikiai pasirodė R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Olivija Baleišytė. Ji laimėjo dvi rungtis, o dar vienoje liko antra.

Pirmą varžybų dieną Olivija nugalėjo daugiakovės varžybose (omniume), kuriose dalyvavo 15 dviratininkių. 18-metė panevėžietė surinko 154 taškus (skrečas – 1 vieta, atkrintamosios lenktynės – 1 vieta, tempo lenktynės – 2 vieta, grupinės lenktynės – 1 vieta).

Sporto gimnazijos auklėtinė Monika Rastauskaitė (70 tšk.) užėmė devintą vietą, Kristina Kazlauskaitė (Sporto gimnazija, 28 tšk.) - 13-ą.

Antrą varžybų dieną Olivija Baleišytė laimėjo 10 km skrečo rungtį (16 dalyvių), Monika Rastauskaitė buvo dešimta.

25 km grupinese lenktynėse dėl taškų (16 dalyvių) Olivija Baleišytė (30 tšk.) užėmė antrą vietą, o Monika Rastauskaitė (19 tšk.) - trečią.