Profesinio pasirinkimo galimybės

Profesinio pasirinkimo galimybės

IMG 2123AGegužės 05 d. mūsų gimnazijos IA,IB,IIA,IIB,III klasių mokiniai, norėdami susipažinti su ateities profesinėmis galimybėmis, lankėsi Panevėžio gamybinėje įmonėje UAB Stigma, kurioje vyko informacinis, interaktyvus renginys „Misija-Karjera“. Jo tikslas buvo viešinti karjeros perspektyvas inžinerinėje pramonėje, suteikiant galimybę pamatyti ir išbandyti naujausias technologijas ir įrenginius, bei sužinoti apie inžinerinės pramonės krypčių studijas Panevėžyje. Renginį organizavo Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (KTU PTVF) ir bendrovė ,,Stigma“ kartu su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija ,,Linpra“ bei Panevėžio miesto savivaldybe. Renginyje mūsų gimnazistai susipažino su informobilyje vykdomais eksperimentais, dalyvavo ekskursijoje po įmonę, apžiūrėjo istorinių automobilių muziejų. Ši išvyka - puiki galimybė mokiniams betarpiškai susipažinti su inžinerinių profesijų įvairove ir, tikimės, padės tikslingiau rinktis profesinį kelią.

IMG_2120A.jpgIMG_2121A.jpgIMG_2122A.jpgIMG_2123A.jpgIMG_2124A.jpgIMG_2130A.jpg

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos psichologė, neformaliojo švietimo mokytoja Nomeda Žegulienė