slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

dziudo4-333x420Kovo 31- balandžio 1 dienomis Kaune vykusiame Lietuvos jaunimo iki 23 metų dziudo čempionate ant apdovanojimų pakylos dažnai buvo galima išvysti panevėžiečius. Dalis jų – R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

Svorio kategorijoje iki 100 kg iš Jurbarko kilęs Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Lukas Lažauninkas iškovojo 2 vietą (tren. Ričardas Balta). Sunkiausioje svorio kategorijoje (virš 100 kg) sidabro medaliu pasipuošė kitas R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Matas Žiogelis.

Merginų gretose taip pat netrūko pergalių, medalių ir netikėtų finalų. Svorio kategorijoje iki 53 kg R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Gabija Railaitė (tren. Ieva Klimašauskienė) užėmė antrą vietą. Sidabro medaliu pasidabino ir kita sporto gimnazijos auklėtinė Miglė Kibickaitė (virš 78 kg). Svorio kategorijoje iki 57 kg Julija Smirnovaitė užėmė 3 vietą (tren. R. Balta).

Svorio kategorijos iki 63 kg finalą papuošė dviejų panevėžiečių akistata. Į jį pateko 2016-ųjų metų geriausia Panevėžio dziudo sportininkė Raventa Zeniauskaitė ir R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Aida Vasiliauskaitė. Čia triumfavo ir šalies jaunimo čempione tapo 16-metė Aida, kuri po atkaklios kovos įveikė šiuo metu Kaune studijuojančią 20-metę Raventą.

Vienas svarbiausių šių metų jaunimo startų – birželio pabaigoje vyksiantis Europos jaunių čempionatas Kaune. Čia kovos 2000-2002 m. gimę jaunuoliai. Anot trenerio V. Klimašausko, į šalies jaunių rinktinę pretenduoja šie R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai: G. Railaitė, L. Lažauninkas, N. Minevičius ir A. Vasiliauskaitė.