Kovo 11 - oji

Kovo 11 - oji

Clipboard01Mūsų gimnazijos moksleiviai kovo 11 – ąją ne tik grožėjosi dailės ir technologijų mokytojos G. Leonavičienės parengtu stendu, bet ir dalyvavimo antrą kartą organizuotame nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“ ir pirmosios pamokos metu atsakinėjo į Lietuvos istorikų asociacijos pateiktus klausimus.

Šiuo konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, Laisvės gynimo 26-ąsias minėjimo metines, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes įvairaus amžiaus valstybės piliečiams.

Konkurse dalyvavo visų gimnazijos klasių mokiniai. Puikias Lietuvos istorijos žinias pademonstravo šie mokiniai: Haroldas Pogužinskas ir Klaidas Tamašauskas. Taip pat džiaugiamės labai geromis Kamilė Grybauskaitės, Liutauras Myško, Domas Račkausko, Mariaus Petrausko, Domanto Strikulio, Aidos Šumskytės, Anastasijos Krasnovos, Alos Grigirjevos, Ugnės Mikštaitės, Tito Matevičiaus, Gusto Žederštreimo mūsų krašto istorijos žiniomis.

Džiaugiamės dalyvių pasiekimais ir linkime nenustoti domėtis savo krašto praeitimi.

Istorijos mokytoja Vaida Bakšienė, dailės ir technologijų mokytoja G. Leonavičienė