slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

Besiruošdamas artėjančiam Pirmos lygos sezonui FK „Panevėžys“ ketvirtose draugiškose rungtynėse išvykoje Olainės mieste įveikė Latvijos pirmoje lygoje žaisiančią „Olaine“ ekipą 3:0 (1:0).

Pirmas įvartis į latvių vartus krito jau 18-ąją žaidimo minutę, kai, įžaidus kampinį, kamuolys buvo perduotas į baudos aikštelę. Pirmąjį smūgį „Olaine“ vartininkas atrėmė, tačiau antru smūgiu R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Vilius Giedraitis kamuolį nukreipė į vartus.

64-ąją minutę krito antras įvartis į latvių vartus. Šį kartą pasižymėjo kitas R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Mindaugas Butkus, kuris atsidūrė vienas prieš vartininką. M. Butkaus smūgiuotas kamuolys lietė vartininką, tačiau kamuolys suspurdėjo vartų tinkle – 2:0.

88-ąją minutę buvo įmuštas trečiasis rungtynių įvartis. Puikaus perdavimo iš aikštės gilumos sulaukęs M. Butkus suklaidino varžovų gynėją ir iš maždaug šešiolikos metrų nuginklavo varžovų vartininką – 3:0.

FK „Panevėžys“ komandos sudėtyje taip pat buvo šie R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai: Tomas Rakašius, Aivaras Rakašius, Ugnius Obolevičius, Gabrielius Domkus, Ronaldas Misiūnas, Arnas Jurevičius, Rokas Lazdinauskas.

Tačiau pergalingai kontroliniuose testuose rungtyniaujantis FK „Panevėžys“ kol kas dar savo kišenėje neturi LFF Pirmos lygos licencijos.