Septintokų pamoka muziejuje

Septintokų pamoka muziejuje

20170201 111339Gimnazijos septintokai vasario 1 dieną mokėsi netradicinėje integruotoje matematikos – istorijos pamokoje Panevėžio kraštotyros muziejuje: „Informacija ir jos pateikimo būdai. Skaitome ir vaizduojame duomenis. Istorijos raida ir jos laikotarpiai.“

Panevėžio kraštotyros muziejus – vienas seniausių ir daugiausia eksponatų turintis Lietuvos regioninis muziejus, saugantis mūsų senelių ir protėvių istoriją. Muziejuje mokiniai ieškojo informacijos, kuri yra susisteminta ir pateikta įvairiomis diagramomis, žemėlapiais, patys vaizdavo surastus duomenis diagramomis, užrašė pasirinktą imtį ir apibūdino ją skaitinėmis charakteristikomis (vidurkis, mediana, moda).

Ir mokiniai, ir mokytojai džiaugėsi atnaujintomis, moderniomis ekspozicijomis, praturtintomis garso, šviesos ir vaizdo efektais. O septintokai rado ir pamatė tikrą ryšį ne tik tarp matematikos ir istorijos, bet ir literatūros, dailės, muzikos, gamtos ir kitų dalykų.

Pamoką ruošė matematikos mokytoja D. Kairienė, istorijos mokytojas V. Pociulis, fotografavo specialioji pedagogė I. Čekanauskaitė.

Mokytojai D. Kairienė, V. Pociulis, I. Čekanauskaitė

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra