Panevėžys – šalies baidarių ir kanojų irkluotojų sostinė

Panevėžys – šalies baidarių ir kanojų irkluotojų sostinė

BKI-5-768x512Šeštadienį Panevėžys tapo šalies baidarių ir kanojų irkluotojų sostine. Tradiciškai čia lengvosios atletikos manieže vyko atviras Lietuvos bendro fizinio pasirengimo čempionatas. Šiemet jame jėgas išbandė ne tik lietuviai, bet ir svečiai iš Lenkijos, Kaliningrado srities ir Latvijos.

Pagal amžiaus grupes sportininkai varžėsi bėgimo, štangos spaudimo, štangos pritraukimo, pilvo preso, prisitraukimų ar atsispaudimų rungtyse. Jauniausieji čempionato dalyviai vietoj rungčių su štanga varžėsi kabėjimo laikui rungtyje bei atliko taip vadinamą flamingo testą.

Įdomu tai, kad vienoje vietoje kartu varžėsi ir baidarių, ir kanojų irkluotojai. Tai bene vienintelis šansas, kai skirtingų disciplinų atstovai stoja kartu prie starto linijos ir gali palyginti savo jėgą, greitį.

Vaikinų jaunių grupėje dominavo panevėžiečiai Tomas Srivkinas ir Lukas Šakalys, kurie atitinkamai pasidalino pirmą ir antrą vietas. Abu šie sportininkai – Vytauto Vaičikonio auklėtiniai. Beje, šioje amžiaus grupėje vyravo didžiausia konkurencija, dėl apdovanojimų varžėsi 48 jaunuoliai.

Merginų jaunių grupėje trečią vietą užėmė trenerio V. Vaičikonio auklėtinė panevėžietė Žymantė Prakapavičiūtė.

Parengta pagal informaciją sekunde.lt