slaidas16
slaidas17
slaidas18
slaidas19

dviraciai-768x507Sausio 28-29 dieną Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtos tarptautinės Aukštaitijos sostinės sporto klubo „El-Eko Sport“ dviračių treko varžybos. Jose dalyvavo per 130 dviratininkų iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Varžybose kovojo jaunutės ir jaunučiai (15-16 metų), jaunės ir jauniai (17-18 metų) bei veteranai.

Net penkis aukso medalius iškovojo Akvilė Gedraitytė (Panevėžio „Fortūna“/Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centras (PKKSC)/Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija (PRSSG)). Dviratininkė, kuriai vasario 14 dieną sukaks 16 metų, jaunučių grupėje laimėjo grupines lenktynes dėl taškų, skrečą, atkrintamąsias ir tempo lenktynes, o jaunių grupėje kartu su Monika Rastauskaite (PRSSG/PKKSC/„Fortūna“) – 2 km porines lenktynes.

Po tris pergales iškovojo Viktorija Šumskytė (PRSSG/PKKSC/„El-Eko Sport“) ir Monika Rastauskaitė (PRSSG/PKKSC/„Fortūna“).