Anglų kalbos konkurso „SMART KIDS“ atgarsiai

Anglų kalbos konkurso „SMART KIDS“ atgarsiai

img07      Šių metų gruodžio 3-čią dieną Raimundo Sargūno sporto gimnazijos šeštokai savo jėgas ir sumanumą išbandė Panevėžio miesto „Šaltinio“ progimnazijos organizuotame anglų kalbos konkurse „Smart Kids“. Tai pirmas jaunųjų sportininkų bandymas atstovauti gimnazijai ne sportinėse rungtyse. Raimundo Sargūno sporto gimnazijos dalyvių komandą „Fantastic Four“ („Fantastiškas ketvertas“) sudarė 4 šeštos klasės mokiniai: Ernestas Burdzilauskas, Arnas Končius, Vienažinskaitė Emilija, Motiejus Slivka bei gausus palaikančiųjų klasės draugų kolektyvas.

Šiais metais anglų kalbos konkursas „Smart Kids“ sulaukė nemenko norinčiųjų dalyvauti susidomėjimo, jame tarpusavyje varžėsi net 10 komandų iš įvairių Panevėžio miesto mokyklų. Pagal konkurso nuostatus dalyviams ne tik reikėjo pristatyti savo mokyklą ir komandos narius, bet ir pademonstruoti savo geografijos, istorijos, informacinių technologijų žinias atsakant į klausimus anglų kalba. Renginio dalyviai taip pat turėjo sukurti ir nupiešti išradimą, pagelbėsiantį žmonijai ateityje bei jį kūrybiškai pristatyti. Nors mūsų gimnazijos atstovams nepavyko užimti prizinės vietos, tačiau emocijos bei laikas praleistas drauge ruošiantis konkursui ir jame dalyvaujant mums pats didžiausias laimėjimas!

Anglų kalbos mokytojos N.Frolovaitė, E. Galeckienė

Dabar svetainėje 216 svečių ir narių nėra