Panevėžio sporto vidurinei mokyklai jau vieneri!

Panevėžio sporto vidurinei mokyklai jau vieneri!

IGP9058          Gegužės 5-ąją Panevėžio sporto vidurinė mokykla paminėjo vienerių metų sukaktį. Per šiuos mokslo metus ji ne tik garsino Panevėžį ir džiugino visus savo stulbinančiomis jaunųjų sportininkų pergalėmis Lietuvoje ir už jos ribų, bet ir tobulėjo, neseniai akreditavo vidurinio ugdymo programas, todėl jau rugsėjį keis savo statusą – taps gimnazija. Tai didžiulis pasiekimas, kuriuo pelnytai didžiuojamės.

Džiaugiamės ir dėkojame, kad pirmojo gimtadienio proga mūsų bendruomenę atvyko pasveikinti daug garbingų svečių: miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, Lengvosios atletikos federacijos viceprezidentė, daugkartinė Lietuvos čempionė, uždarų patalpų šuolių į tolį rekordininkė Nijolė Medvedeva (buvusi mokyklos auklėtinė), Senvagės pagrindinės mokyklos direktorius Kazimieras Armonavičius, buvęs Panevėžio sporto internato direktorius Pranas, Rimgaudas Misiūnas, buvęs Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro ilgametis direktorius Bronislavas Pliavga, dviračių sporto klubo „Fortūna“ pirmininkas Valerijus Konovalovas, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos direktorius Romualdas Grilauskas ir daugelis kitų. Reiškiame padėką ir įmonėms: UAB ,,Žemaitijos pienas“ ir UAB ,,Bombikė“, prisidėjusiems prie mūsų mokyklos gimtadienio šventės.

Šventės metu pasidžiaugta jaunųjų sportininkų pasiekimais, apdovanoti ,,Pavasario olimpiados 2015“ nugalėtojai ir prizininkai: Eivilė Cemnolskytė (lengvoji atletika), Šeila Gudinskaitė (krepšinis), Kristina Jakovleva (plaukimas), Mantas Rubštavičius (krepšinis), Edvinas Mazūrevičius (dviračių sportas), Eimantas Mazūrevičius (dviračių sportas), Edita Vainauskaitė (lengvoji atletika), Gabija Galvydytė (lengvoji atletika), Indrė Balčiūnaitė (krepšinis), Aironas Juodis (futbolas), Egidijus Dusevičius (futbolas), Paulius Raila (graikų-romėnų imtynės), Kotryna Vaičytė (dviračių sportas), Justina Jovaišaitė (dviračių sportas), Agnė Černikovaitė (dviračių sportas), Deividas Jatužis (lengvoji atletika), Tomas Srivkinas (irklavimas), Žygimantas Naujokaitis (futbolas), Ieva Jakubonytė (dviračių sportas), Karolina Graželiūnaitė (dviračių sportas), Marius Zabarauskas (futbolas), Arūnas Valancevičius (rankinis) ir Haroldas Bernadickas (dziudo).

Specialiai mokyklos gimtadieniui mokiniai parengė šventinę programą: jie ir šoko, ir grojo, ir deklamavo, ir dainavo savo kūrybos dainas, ir sukūrė reportažą. Po šventės salėje, moksleiviškas šurmulys nuvilnijo į klases, kur visi sėdo prie šventinių stalų, džiaugėsi buvimu kartu, savo metų pasiekimais, dalijosi prisiminimais apie mokykloje turiningai praleistus metus.

Šiuo metu mūsų mokyklos 6-11 klasėse mokosi 172 mokiniai. Čia, derinant mokymąsi su sportiniais gebėjimais, ugdomi net 12 sporto šakų sportininkai: bokso, baidarių ir kanojų irklavimo, dziudo, dviračių sporto, graikų-romėnų imtynių, futbolo, krepšinio, lengvosios atletikos, plaukimo, rankinio, sunkiosios atletikos ir triatlono.

Vaida Batavičienė,
Panevėžio sporto vidurinės mokyklos